×
×

Blog

IT AKADÉMIA

Príď sa porozprávať s kolegami z reálnych firiem. Využi možnosť a urob si svoj názor na firmy, ich produkty, projekty, technológie.

Porovnaj ako experti vo firmách používajú vedomosti čo sa naučili na škole.  Príď sa pozrieť a uvidíš čo tvoji starší kolegovia zmenili vo firmách. Praktické rady a ukážky ti pomôžu zvoliť si svoju vlastnú profesijnú dráhu

Hodina strávená so skúsenejšími kolegami ti pomôže viac ako 10 prednášok.

Vstup voľný.


Akadémia úspešnej kariéry

Interaktívne stretnutia na témy z diania v reálnych firmách. Poznaj sám seba, aby si vedel využiť svoje zručnosti vo svoj prospech.

Urob aktívny krok sám pre svoju budúcnosť. Niektoré stretnutia budú za účasti zástupcov expertov z reálnych firiemZačiatok Akadémie je plánovaný na začiatok Marca.

 8-10 tém v letnom semestri pre zoznámenie sa o princípoch fungovania v reálnej firme. 


Jazykove kurzy - Jar 2017

Vážení študenti,

pripravujeme pre Vás otvorenie jazykových kurzov v tomto semestri. 

Cenu kurzu sme stanovili na 50€ za 8-10 týždňový kurz (prípadne 70€ v trvaní 1,5hod).

Minimálny počet študentov v skupine je 6.

Hodina je klasická školská v trvaní 50 minut. Dotácia je na jeden kurz(1 alebo 2 hodinový). Každý ďaľší kurz je s príplatkom 20Eur.


Jazyky leto 2015

Vážení študenti,

pripravujeme pre Vás otvorenie jazykových kurzov v letnom semestri. Rozhodli sme sa znovu prispieť na Vaše vzdelanie, to znamená že kurzy budú pre študentov dotované.

Cenu kurzu sme stanovili na 40€ za 10 týždňový kurz (prípadne 60€ v trvaní 1,5hod). Minimálny početštudentov v skupine je 6.

Registrácia a ďalšie info: http://www.fiit-crowd.sk/jazyky-leto-2015

 


Stretnutie s IT manazermi na FIITke

V utorok 2. decembra 2014, sme zorganizovali na FIIT STU v priestoroch knižnice zaujímavé stretnutie s vysokými manažérmi IT firiem – pán Prónay-ATOS(SWH Siemens), pán Smolár-Soitron, pán Hodek-VUB/SPP/ING. Hlavným cieľom akcie bolo odovzdať skúsenosti a rady pre študentov, ako to chodí vo veľkých IT firmách na veľkých projektoch.


Stretnutie s manazermi velkych IT firiem

Včera - 2.12.2014 - sme sa mali možnosť porozprávať so zaujímavými osobami IT biznisu. V komornej atmosfére STU FIIT knižnice sme prekecli na tému veľkých projektov, pravidiel a princípov, aké role sú dôležité. Čo bolo prospešné, účastníci dostali konkrétnejšie rady na čo sa zamerať v budúcnosti, čo môžu očakávať vo veľkých spoločnostiach, akú možnosť kariéry môžu naštartovať. Toto bola výborná forma odovzdania skúseností.

Verím, že všetci účastníci si odniesli niečo pre seba, čo im v budúcnosti pomôže.


Stránky